Total Football Manager


Total Football Manager jest darmową grą przeglądarkową, która zdobywa coraz większą popularność w sieci. Jest to pierwszy w pełni polski projekt tego typu, który jest dostępny dla każdego całkowicie za darmo pod adresem http://totalfootballmanager.net

Gra jest także dostępna w wersji mobilnej z dedykowaną aplikacją dla systemu Windows Phone (przejdź do sklepu) oraz typowych przeglądarek mobilnych pod adresem http://m.totalfootballmanager.net 


Gracze uczestniczący w grze wcielają się w role managerów drużyn piłkarskich i rywalizują ze sobą online. Gra toczy się w czasie rzeczywistym i umożliwia wszystkim managerom objęcie jednej z ponad 10,000 drużyn lub stworzenie swojej własnej w 100% spersonalizowanej, która zostanie zgłoszona do rozgrywek ligi amatorskiej. 

Wirtualne rozgrywki pomiędzy drużynami podzielone są na wiele różnorodnych lig. Aby nie było nudno są także turnieje oficjalne (o miano najlepszej drużyny gry), puchary krajów oraz turnieje, które mogą tworzyć sami gracze. 

Gra skupia w sobie zarówno elementy sportowe jak i ekonomiczne. Każdy z graczy zwajmuje się między innymi wybieraniem piłkarzy do składu, poszukiwaniem nowych piłkarzy czy też ustawianiem taktyki swojej drużyny. Ważnym elementem jest także decydowanie o stronie finansowej swoich klubów, rozbudowie stadionów oraz wyszukiwaniu oraz podpisywaniu umów ze sponsorami.
 
Gra skrywa w sobie wiele niewiadomych i brak jedynej słusznej recepty na odniesienie sukcesu. Każdy z graczy może obrać swoją własną ścieżkę, która poprowadzi go do zwycięstwa lub do porażki.
Total Football Manager jest projektem, który obecnie ciągle się rozwija tak aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom graczy.
 
Społeczność graczy Total Football Manager jest także skupiona wokół oficjalnych profili na największych portalach społecznościowych takich jak Facebook oraz Twitter, jak także oficjalnym forum gry.

  • Dodatkowe informacje: