• Wtorek, 10 listopada 2015

Toruń3D reaktywacja!

Po ponad 4 latach nieobecności serwisu Toruń3D w Internecie postanowiliśmy go reaktywować. Jest to serwis, który przy pomocy panoram 360 stopni pozwala przeglądać wybrane miejsca nie ruszając się z domu. Właśnie dzięki, temu że serwis powstał 6 lat temu, a niektóre miejsca znacząco mogły się zmienić przez czas jego nieobecności podjęliśmy kroki aby ponownie uruchomić Toruń3D, dostosowując go przy okazji do obecnie panujących realiów. 

W chwili obecnej serwis powrócił do swojej pierwotnej domeny czyli torun3d.pl, został także wyposażony w wersję skróconą trn3d.pl, która służyć będzie teraz do przesyłania szybkich linków do panoram.

Nowa wersja serwisu została przemyślana głównie pod kątem urzadzeń mobilnych. Idac z postępem czasu nie da się nie zauważyć, że to własnie telefony wypierają coraz bardziej typowe desktopowe urządzenia. Toruń3D działa także w typowej przeglądarce. Jednakrze dzięki technologii HTML5 dosępny jeste teraz na wszystkich platformach.

Nie zapomnieliśmy także o użytkownikach telefonów iPhone, specjalnie dla nich serwis został także przystosowany do ekranów typu "retina".